Araştırma
Geliştirme
Tasarım

Aşağı Kaydır

ARGE / Tasarım


ARGE / Tasarım

Yeni
Makineler

 • Müşteriler İçin Özelleştirilmiş Çözümler

Operasyonel verimliliği, güvenliği ve kullanım kolaylığını artırmak için ihtiyacınıza özel makineler tasarlıyor ve üretiyoruz. Teknik uzmanlardan ve tasarım mühendislerinden oluşan ekibimiz, şirketimizin 20 yıllık bilgi birikimini de kullanarak müşteri özelindeki üretim gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış çözümler geliştiriyor ve mevcut makinelere iyileştirmeler yapıyor.

Makinenin tasarlanması, imal edilmesi ve sahada kurulumundan sonra da çözümümüzün arkasında durmaya ve hizmet vermeye devam ediyoruz. İmalatını yaptığımız makine ve mekanik parçalar için yedek parça sağlıyor ve servis desteği veriyoruz.

ARGE / Tasarım

Makineye Ek
Modüller

 • Mevcut Makineler İçin Yeni Özellikler ve Fonksiyonlar

Makinenizin kontrolünü gerçekleştirecek, spesifikasyonlarınızı detaylı bir şekilde analiz edecek ve makinen mevcut çalışma prensibini etüt edeceğiz. Bu bulgular ve bilgiler, mühendislerimiz ve tasarımcılarımız tarafından makinenin veya mekanik ekipmanın amacına ilişkin gerekli tasarımının oluşturulması ve ihtiyaçlarınızın modele aktarılması için kullanılır.

ARGE departmanımız, üretimin doğruluğunu ve kalitesini kontrol ettikten sonra, yapılan ek modülün mevcuttaki sisteminize, hem elektriksel hem programsal, sorunsuz bir şekilde entegre edilmesini ve tüm ekipmanın doğru bir şekilde devreye alınmasını garanti eder.

ARGE / Tasarım

Yazılım Geliştirme

Sürekli gelişen, yenilenen ve hızlanan dijital dönüşüm sürecinde teknoloji partneriz olarak üretiminizi ve fabrikanızı akıllı hale getirmek için çeşitli alanlarda çözümler sunuyoruz.

 

 1. Yapay zeka temelli yazılımlar ve ara yüzler
 2. Görüntü işleme çözümleri
 3. Üretimde hatasız montaj için operatör yönlendirme sistemleri
 4. Farklı markalara ve iletişim protokollerine sahip ürünleri entegre etmek içinkullanılan ara yüzler
 5. Üretim planlaması ile entegre edilebilen, verimlilik takibi sağlayan yazılımlar
 6. Mevcut sistemleri akıllı hale getirmek için yerleşik sistem programlama
 7. Üretim tesisleri için IoT ve Büyük Veri uygulamaları

ARGE / Tasarım

Patentler

 1. Intellimo – Productivity Controller
  Son birkaç yılda IoT (Nesnelerin İnterneti), 21. yüzyılın en önemli teknolojilerinden biri haline geldi. Düşük maliyetli bilgi işleme sayesinde bulut, büyük veri ve fiziki makineler; minimum insan müdahalesiyle verileri paylaşabilir, toplayabilir ve depolayabilirler. Bu ekosistemde içinde bulunan dijital sistemler bağlantılı makineler arasındaki her etkileşimi ayarlayabilir, izleyebilir ve kaydedebilirler. Ünitek yazılım takımı tarafından geliştirilen Intellimo’nun da başlıca amacı üretiminizi takip ederek sizi bilgilendirmektir.
  Özellikleri
  • Eş zamanlı performans izleme
  • 7” dokunmatik yüzeyle kullanımı kolay basit arayüz
  • IOT haberleşme
  • 4 GB’a kadar yükseltilebilir bellek
  • Geçmiş çalışmayı hafızada tutma
  • Reçeteler oluşturarak üretimdeki esnekliğini arttırma
  • İstenilen yere kurulum

Yeteneklerimiz


Robotik Otomasyon
100%
Hat Otomasyonu
100%
Ürün Besleme
100%
Görüntü İşleme
100%
Kablo İşleme Prosesleri
100%